30 12, 2019

Uitslagen Sittard (TDBP)

2020-01-02T11:44:22+01:00Seizoen 2019|

Fotografie: Theo Gelissen

De uitslagen van vandaag:

In Blok 1, bij de Vrouwen, was het TAMARA JANSSEN die haar 2e overwinning mocht noteren. Bij de Nieuwelingen/Junioren CC was het JENS VAN KORVEN die de sterkste was en de 1e overwinning liet optekenen en bij de categorie Jeugd 3 was het TIES BECKERS die als eerste over de meet kwam waardoor het totaal aantal overwinningen nu op 4 staat.

In Blok 2 was het, bij de Mannen CC, JOEP KEIJSERS die voor de 1e keer de overwinning pakte terwijl bij de Masters CC EDWIN RAATS alweer zijn 11e overwinning mocht noteren.

In Blok 3A, Jeugd 2, was het MIKA BRANDS die voor de 7e keer dit seizoen de overwinning mee naar huis nam.

In Blok 3B, Jeugd 1, was het THIJMEN HENDRIKX die de 9e overwinning van het seizoen mocht noteren.

In Blok 4, het laatste blok, komen de MTB’ers aan bod. Bij de Mannen MTB was het BART GERITS die de overwinning pakt, zijn 1e. Bij de Masters MTB was het STEPHAN LOTZ die voor de 6e keer als eerste over de finish kwam terwijl bij de Nieuwelingen/Junioren MTB SVEN POLLAERT voor de 10e keer als eerste over de meet kwam.

Nwl/Jnr CC
1e JENS VAN KORVEN
2e JESPER SCHINS
3e VÄÖS SENDEN
Vrouwen
1e TAMARA JANSSEN
2e KARINA DORTU (50+)
3e CHARLOTTE OOSTLAND
Jeugd 3
1e TIES BECKERS
2e FYNN BRANDS
3e SEM VRANCKEN
Mannen CC
1e JOEP KEIJSERS
2e LUUK NISSEN
3e LUUK MUGGLETON
Masters CC
1e EDWIN RAATS
2e STEFAN GANSER
3e KURT MAESTRIPIERI
Jeugd 2
1e MIKA BRANDS
2e QUINN SCHMITZ
3e ZJUUL MOESKOPS
Jeugd 1
1e THIJMEN HENDRIKX
2e KAY’REN BONNET
3e JESPER MAASSEN
Mannen MTB
1e BART GERITS
2e TIM KOCH
3e RUBEN VERHEES
Masters MTB
1e STEPHAN LOTZ
2e LEON CRIENEN
3e JACQUES COX (50+)
Nwl/Jnr MTB
1e SVEN POLLAERT
2e JOCHEM WIDDERSHOVEN
3e ARJAN OP HET ROODT

22 12, 2019

Starttijden avondritten Sittard

2019-12-26T17:43:01+01:00Seizoen 2019|

Het programma van de avondritten in Sittard is op een aantal punten aangepast aan de avonduren.
Er wordt gestart met de jongste categorieën.

De tijden zijn:

Blok Tijd Categorie Duur
Blok 3A 18:00 tot 18:25 Jeugd 2 25 minuten
Blok 3B 18:30 tot 18:45 Jeugd 1 15 minuten
Blok 1 19:00 tot 19:40 Nieuwelingen/Junioren Cyclocross (M/V) 40 minuten
Blok 1 19:01 tot 19:40 Vrouwen 39 minuten
Blok 1 19:02 tot 19:40 Jeugd 3 38 minuten
Blok 2 20:00 tot 20:50 Mannen Cyclocross 50 minuten
Blok 2 20:02 tot 20:50 Masters Cyclocross 48 minuten
Blok 4 21:20 tot 22:20 Mannen MTB 60 minuten
Blok 4 21:21 tot 22:20 Masters MTB 59 minuten
Blok 4 21:22 tot 22:07 Nieuwelingen/Junioren MTB (M/V) 45 minuten